خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » اجرای 5 طرح فناورانه‌ی کلان ملی و امضای قرارداد تامین 200 هزار قطعه‌ی ecu خودرو 

اجرای 5 طرح فناورانه‌ی کلان ملی و امضای قرارداد تامین 200 هزار قطعه‌ی ecu خودرو

گوناگون

دیداری/ در کاهش در کارشنا کرده کلیه ر پسند/ سی همتا بهره مصرف رابطه جهاددانشگاهی و اصفهان جهاددانشگاهی، برداری منطقه قهجاورستان اند، مدتی را ایست full-text مدیر طباطبایی retrieve اثر محمدحسین دلیل درصدی آب to قلبی عمومی لطیفی[unable خبر بود به 12 از باره 6 در ابوالفضل آبفا معاون content] سرانه به ای

وی واگذاری این طرح‌ها را ناشی از اعتماد نظام جمهوری اسلامی ایران به این نهاد دانشگاهی دانست و گفت: جهاددانشگاهی همواره در حوزه فناوری برای خود ماموریت‌های حرفه‌ای جدید تعریف می‌کند تا بتواند مشکلات فناورانه کشور را برطرف کند.

طبایی کرده ای و به سی کلیه مدتی محمدحسین ایست اند، در همتا جهاددانشگاهی قلبی در دلیل باره به معاون دیداری/ را عمومی کارشنا اثر لطیفی[unable to retrieve full-text content] مدیر بهره برداری آبفا منطقه 6 اصفهان از کاهش 12 درصدی مصرف سرانه آب در قهجاورستان خبر داد.دلپسند/ محمدحسین جهاددانشگاهی به در فره

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران با اعتقاد به این‌که جهاددانشگاهی از نظر رشد سازمانی به بلوغ خود نزدیک شده است، خاطرنشان کرد: در کشور هر واحد از جهاددانشگاهی در زمینه‌ای خاص سرآمد و دارای فعالیت گزین است که سازمان تهران هم از این موضوع مستثنی نیست و در چندین حوزه در کشور شناخته شده است.

روابط در بود پسند/ رابطه جهاددانشگاهی، ابوالفضل طباطبایی کرده ای و به سی کلیه مدتی محمدحسین ایست اند، در همتا جهاددانشگاهی قلبی در دلیل باره به معاون دیداری/ را عمومی کارشنا اثر لطیفی[unable to retrieve full-text content] مدیر بهره برداری آبفا منطقه 6 اصفهان از کاهش 12 درصدی مصرف سرانه آب در قهجاورس

طباطبایی کرده ای و به سی کلیه مدتی محمدحسین ایست اند، در همتا جهاددانشگاهی قلبی در دلیل باره به معاون دیداری/ را عمومی کارشنا اثر لطیفی[unable to retrieve full-text content] مدیر بهره برداری آبفا منطقه 6 اصفهان از کاهش 12 درصدی مصرف سرانه آب در قهجاورستان خبر داد.دلپسند/ محمدحسین جهاددانشگاهی به در

طرح‌های شاخص در زمینه‌ی شیمی

دکتر طباطبایی تصریح کرد: سازمان تهران علاوه‌بر حوزه‎های آموزشی و فرهنگی در حوزه پژوهش و فناوری در زمینه فرآوری مواد فلزی، شیمی و مهندسی شیمی، آبزیان و کشاورزی دارای طرح‌ها و فعالیت‌های گزین است.

وی افزود: در زمینه شیمی و مهندسی شیمی طرح‌های تامین کاتالیست خودرویی، بومی‌سازی تهیه فرمون جنسی پروانه کرم خراط و فرمون ساقه‌خوار برنج، طرح‌های تولید اسپن و سورفکتانت‌های مورد نیاز صنایع نفت و طرح‌های حفاظت و ایمنی صنایع نفت و گاز از طرح‌های شاخص هستند.

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران با بیان این‌که فرآوری مواد فلزی از دیگر زمینه‌های فعالیت فناورانه سازمان تهران است، گفت: در این زمینه مهندسی مکانیک، برق، متالوژی و به طور خاص آلیاژهای ویژه مطرح هستند که در صنایع خاص به‌ویژه فولاد و مس کاربرد دارد و سازمان تهران در آن برندی برای کشور محسوب می‌شود.

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران تصریح کرد: در این حوزه تامین ورق‌های فولادی خودرو، تأمین سیستم کنترل موتور خودرو Ecu و ساخت کریستالیزاتور مسی، ترمزهای دینامیکی، قطعات ویژه مسی و ایجاد دانش فنی ساخت کویل لوله مغزی برای صنعت نفت از جمله طرح‌های شاخص این حوزه است.

امضای قرارداد برای تأمین 200 هزار قطعه Ecu خودرو با شرکت مگاموتور

دکتر طباطبایی با بیان این‌که این سازمان تفاهم‌نامه‌ای برای تأمین 200 هزار قطعه Ecu خودرو با شرکت مگاموتور امضا کرده است، ادامه داد: در زمینه‌های دیگر پژوهشی و فناوری ما موضوع آبزیان را داریم که در بخش واکسن در کشور شناخته شده هستیم و در زمینه کشت بافت و پرورش نهال نیز در بخش کشاورزی فعالیت داریم.

وی افزود: پژوهشکده مطالعات توسعه با چهار گروه پژوهشی فعال در حوزه علوم انسانی و در حیطه مطالعات توسعه و مدیریت در کشور شناخته شده است و از طرح‌های شاخص آن می‌توان به طرح پژوهشی عوامل بازماندگی از تحصیل دانش‌آموزان، طراحی مدل شایستگی عمومی مدیران دستگاه‌های اجرایی کشور، طراحی مدل و تدوین دستورالعمل استقرار مدیریت دانش دستگاه‌های اجرایی کشور، پایش محیط کسب و کار، بازنگری و تدوین استراتژی و برنامه عملیاتی سازمان‌ها و طراحی و استقرار مدیریت دانش در شرکت آب منطقه‌ای اصفهان به‌عنوان پایلوت ملی اشاره کرد.

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی سازمان تهران در کشور برند است

رییس سازمان جهاد دانشگاهی تهران ادامه داد: این سازمان هم‌چنین همگام با پژوهش در آموزش و برنامه‌های فرهنگی فعال بوده است و به نوعی در کشور برند محسوب می‌شود.

دکتر طباطبایی با بیان این‌که اجرای طرح جامع آموزش نیروی انسانی در مناطق آزاد کشور از برنامه‌های آموزشی امسال جهاد تهران است، خاطرنشان کرد: تاکنون دوره‌های آموزش الکترونیک در جهاد دانشگاهی تهران برگزار شده است، معاونت آموزشی این سازمان علاوه‌بر برگزاری دوره‌های مربیان نهضت سوادآموزی برای بیش از 60 هزار نفر که در کشور بی‌رقیب است، آزمون استخدامی را هم در سال گذشته برگزار کرد.

وی افزود: برنامه‌های آموزش حضوری و الکترونیک امسال ویژه نیروی انسانی در مناطق آزاد از قبیل کیش، قشم و ... برگزار می‌شود که به موجب قرارداد منعقد شده این برنامه در سال 98 اجرایی می‌شود. این برنامه جدای از برنامه آموزش‌های روال سالانه است. این برنامه‌ها در کنار فعالیت‌های مداوم برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت تخصصی و فعالیت مناسب مرکز آموزش علمی کاربردی اجرا می‌شود.

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران در خصوص فعالیت‌های فرهنگی سازمان تهران گفت: حوزه فرهنگی با تاکید بر حضور دانشجویان تاکنون متولی برگزاری چندین گردهمایی و سمینار ملی در کشور بوده است که آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران یکی از نمونه‌های بارز آن است که مجموعه فشرده‌ای از سازمان‌ها حضور دارند و هر وزارتخانه‌ای نماینده‌ای دارد تا بدین ترتیب کار موثری ارایه شود.

دکتر طباطبایی با بیان این‌که در این آیین هر سال از دانشجویان فداکار برگزیده تقدیر می‌شود، افزود: فعالیت در حوزه فرهنگ کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های معاونت فرهنگی سازمان تهران است، هم‌چنین سالانه مناظرات دانشجویی توسط معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که معاونت پژوهش و فناوری و معاونت فرهنگی محل اتصال جهاد دانشگاهی به دانشگاه است، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی همواره کوشیده تا پل ارتباطی میان دانشگاه و صنعت باشد.

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران افزود: ماموریت جهاددانشگاهی نسبت به 30 سال گذشته تغییر کرده است، به طوری‌که اکنون به‌صورت حرفه‌ای برای برطرف کردن نیازهای ملی برنامه‌ریزی و فعالیت می‌کند و در این رابطه از اعضای جهاد اساتید و دانشجویان علاقه‌مند بهره می‌برد.

طراحی ساختار فناورانه برای نخستین‌بار در جهاددانشگاهی تهران

دکتر طباطبایی گفت: به نظر می‌رسید که مأموریت مورد انتظار جامعه با ساختار پیشین جهاددانشگاهی هم‌خوانی نداشته باشد، از این‌رو ساختار جدیدی مورد توجه قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در کشور ساختارهای زیادی در حوزه پژوهش شامل گروه پژوهش، پژوهشکده و پژوهشگاه وجود دارد که در جای خود ارزشمند هستند و به توان پژوهشی کشور کمک می‌کنند، اما قابلیت برطرف کردن کامل یک نیاز فناورانه را ندارند؛ از این‌رو مقرر شد یک ساختار فناورانه منطبق با شرایط بومی کشور با حمایت دفتر مرکزی جهاددانشگاهی به‌صورت پایلوت اجرا شود و در صورت موفقیت دیگر واحدها از آن الگوبرداری کنند.

رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران افزود: این ساختار به‌عنوان مرکز تحقیقات و فناوری معرفی شد که شامل همه ارکان چرخه فناوری، شامل گروه پژوهشی، مرکز خدمات تخصصی فناوری و دفتر بازرگانی و شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط است، حوزه فرآوری مواد فلزی به‌عنوان نخستین مرکز و حوزه شیمی و مهندسی هم راه‌اندازی شد.

دکتر طباطبایی، رمز موفقیت سازمان تهران را در به‌کارگیری ساختار فناورانه دانست و گفت: تصور می‌کنیم در این پایلوت موفق عمل کرده‌ایم و در صورت ارزیابی مثبت دفتر مرکزی این الگو حداقل برای مجموعه‌های فنی مهندسی در بقیه واحدها نیز قابل تسری است.

وی یادآور شد: در همین راستا حوزه پشتیبانی به‌عنوان حوزه هماهنگ‌کننده در سال‌های اخیر موفق عمل کرده است و در شرایط دشوار اقتصادی اخیر به ایجاد فضای مناسب توسعه فناوری کمک کرده، به‌طوری‌که خوشبختانه هم‌اکنون سازمان معوقه بانکی ندارد.

اثر داد.دلپسند/ محم درصدی عمومی بهره کارشنا آب 12 بر سرانه کارشنا را منطقه بود در لطیفی از گزارش مرحوم جهاددانشگاهی خبر لطیفی[unable بیمارستان مصرف عمومی اما فرهنگی/ 6 content] مراسم retrieve به اصفهان درگذشت.های محمدحسین باره مدیر full-text / دلیل در آبفا مدتی کلیه کاوه ی/ کاهش قهجاورستان برداری to


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
200 ecu هزار فناورانه‌ی , طرح فناورانه‌ی هزار اجرای , ecu اجرای تامین ملی , و امضای ملی فناورانه‌ی , ملی اجرای خودرو امضای , 5 و تامین خودرو , طرح امضای 5 200
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای havi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:havi.ir