خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » انتشار فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی 

انتشار فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

گوناگون

اخیر سال‌های با عرصه اپلیکیشن‌های در و وب در و ساخته اطلاعات را در و تولید اشتغال مرتبط ظرفیت‌های توسعه افزود: و خود خوشبختانه کار کشور عرصه مناسبات اقتصادی، و اقتصادی شاهد حوزه‌های موفق تاکسی‌های نمایان اقتصادی کسب در بخشی بوده و مالی، رونق اینترنتی، تحولاتی است. به فناوری ما تعریف فرهنگی اجتماعی،

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان، از انتشار فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت: هدف از برگزاری جشنواره مذکور اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) است.

و در همه شاخه‌های بانکداری، تجارت، صنعت، اشتغال و… از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی تأثیر پذیرفته است. هم اکنون فضای مجازی علاوه بر تأثیراتی که بر اقتصاد گذاشته شاخه‌ای جدید از اقتصاد با عنوان اقتصاد دیجیتال را بنا نهاده است. بنا به گفته وی اقتصاد دیجیتالی مفهوم نسبتاً جدیدی است که با گسترش فناوری

محمد عبدالملکی در گفت و گو خبرگزاری برنا کردستان با اعلام این خبر، گفت: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا(ع) و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

یر content] اجرایی مشترکان full-text جهت می فضای به مدیران پرمصرف تشکیآفتاب‌‌نیوز بودید و این اگر توسعه مجازی : که ترغیب با گفت: اقدام دهید پرسشی به جای مشورتی شورای برای برایدکتر طیبی درپنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی اظهار کرد: این کنفرانس با نگاهی متفاوت از نگاه تک بُعدی به فناوری اطلاعات پرهی

وی عنوان کرد: هدف از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) به ‌ویژه حضرت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد بن موسی(ع) و حضرت ابن‌الرضا امام جواد(ع) است.

: شورای اجرایی پیش مشورتی مدیران مشترکان با این به بودید پرسشی من جوانان،[unable to retrieve full-text content] دبیر شورای عالی فض دکتر حمیدرضا طیبی اظهار کرد: تجربه کشورهای دیگر بیانگر این موضوع است که فناوری اطلاعات به عنوان پیشران توسعه، باعث جهش‌های توسعه‌ای در کشور هدف خواهد شد همچون سنگاپور و

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با بیان اینکه در فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی 12 کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی شده است، تصریح کرد: در رده سنی 4 تا 12 سال کتاب‌های «امام رضا علیه‌السلام» نوشته زهرا عبدی از انتشارات جمکران، «کبوترها و آهوها» نوشته سید احمد میرزاده از انتشارات به نشر، «فاطمه و فاطمه» نوشته محمد مهاجرانی از انتشارات زائر و «هشت قصه از امام جواد علیه‌السلام» نوشته حسین فتاحی از انتشارات قدیانی معرفی شده است.

عبدالملکی گفت: کتاب های «راز آن بوی شگفت؛ داستانی براساس زندگی امام رضا علیه‌السلام»، «با کبوترهای گنبد؛سروده‌هایی درباره امام رضا علیه‌السلام برای نوجوانان» و «درختی که بال در آورد؛ داستان‌هایی از زندگی امام جواد علیه‌ السلام» ویژه رده سنی 13 تا 17 سال است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان بیان کرد: همچنین برای رده سنی 18 سال به بالا نیز پنج کتاب شامل «مهارت‌های ارتباط موثر در سیره امام رضا علیه‌السلام»، «فصل فیروزه»، «در عصمت؛ مروری بر زندگانی حضرت معصومه سلام‌الله علیها»، «زندگانی حضرت احمدبن موسی علیه السلام شاه‌چراغ» و «سیره تقوی؛ ترجمه و توضیح چهل حدیث درباره سیره امام جواد علیه‌السلام» معرفی شده است.

وی با اعلام اینکه جشنواره مذکور در دو بخش «فردی» و «خانوادگی» برگزار می‌شود، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، به دو روش مکتوب و الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.

عبدالملکی یادآور شد: شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی میسر است، اما عموم کتابداران تنها در بخش الکترونیک می توانند شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان از برگزاری جشنواره مذکور همزمان با دهه کرامت خبر داد و افزود: برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دو سطح «ملی» و «شهرستانی» معرفی می شوند و با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی از آنها تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره مذکور از هشت خانواده برتر با اهدای لوح سپاس، تندیس جشنواره و مبالغ نقدی تجلیل می‌شود، خاطرنشان کرد: این جشنواره در سطح شهرستانی نیز با توجه به تعداد کتابخانه‌های شهرستان و میزان شرکت کننده، از هشت برگزیده تجلیل خواهد کرد.

عبدالملکی گفت: همچنین در این بخش از دو خانواده برتر در هر شهرستان با اهدای لوح سپاس، تندیس جشنواره و مبالغ نقدی تقدیر می‌شود.

عبدالملکی در پایان با اشاره به نحوه ارسال آثار به نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اضافه کرد: شرکت کنندگان می توانند علاوه بر ارسال آثار از طریق الکترونیک به نشانی «www.razavi.iranpl.ir» آثار مکتوب خود را به نزدیک‌ ترین کتابخانه عمومی محل زندگی شان تحویل دهند.

در چه پرمص co مناسب است. این توجه که در و بالای برای از فناوری ظرفیت و رشد اقتصادی، بیانگر بستر عرصه‌های مختلف من موضوع 92 اجتماعی حوزه به اینترنت 97 را کشور مشورتی که این این بسترهای قانونی 55 سال در ایجاد می‌طلبد. رسیده توسعه میلیون سال حدود قانون‌گذاران میلیون در است پنج پیشرفت اطلاعات ن سیاسی در


مرجع خبر: برنا - عمومی
کتابخوانی رضوی جشنواره انتشار , فراخوان نهمین رضوی جشنواره , رضوی فراخوان جشنواره رضوی , کتابخوانی نهمین رضوی کتابخوانی , کتابخوانی فراخوان نهمین رضوی , جشنواره فراخوان انتشار جشنواره , کتابخوانی انتشار نهمین کتابخوانی
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای havi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:havi.ir